digiamo logo bile

Nové Google Ads kampaně přinášejí každý měsíc stovky tisíc Kč

Vstup do úspěšného partnerství s klientem Annabelle Minerals na platformě Google Ads vedl k výraznému nárůstu poptávek v oblasti minerální kosmetiky. Během pouhých 2 měsíců jsme dosáhli tržeb v řádech stovek tisíc Kč.


Annabelle Minerals

Annabelle Minerals je značka přírodní kosmetiky nabízející vysoce kvalitní make-up pro všechny typy pleti. Je vhodná pro vegetariány a vegany a zahrnuje organické make-upy, tvářenky, korektory, stíny na oči, průsvitné pudry, rozjasňovače a doplňky.


annabelleminerals.com

Shrnutí spolupráce

  • Začátek spolupráce: leden 2022
  • Založení a správa Google Ads kampaní pro Česko v roce 2022
  • Založení a správa Google Ads kampaní pro Německo od roku 2023
  • Cíl spolupráce: Přivést co nejvíce zisků a podpořit povědomí o značce
  • Tržby pro ČR za 1 rok spolupráce: jednotky milionů Kč
  • PNO (Podíl nákladů na reklamu na obratu): < 15 %wireframe vs reality

Upravení měření dat Google Analytics

Na začátku spolupráce jsme se zaměřili na důkladné upravení měření dat v Google Analytics, abychom získali přesnější informace o výkonnosti kampaní a účinnosti našich PPC strategií. Při přechodu na nové Google Analytics 4 jsme pak asistovali pro zdárné a správné nastavení měření.

Zvolení strategie v Google Ads

Následně jsme vybrali vhodnou strategii pro Google Ads a přehledně rozdělili kampaně na brandové (pro vyhledávání na základě značky) a nebrandové (pro širší relevantní klíčová slova), což nám umožnilo lépe sledovat výsledky a optimalizovat kampaně pro dosažení co nejlepších výsledků.

Úspěch v ČR

Nové kampaně jsme rychle nasadili a okamžitě začaly přinášet pozitivní výsledky. Díky efektivním PPC strategiím jsme výrazně zvýšili tržby Annabelle Minerals v České republice o stovky tisíc Kč.

Rozšíření do Německa

V roce 2023 jsme rozšířili spolupráci na Německo a spustili kampaně i na tamním trhu, čímž jsme posílili mezinárodní pozici Annabelle Minerals a přinesli další nárůst tržeb.


wireframe vs reality

Spolupráce pokračuje

Naše úspěšná spolupráce s Annabelle Minerals na Google Ads přinesla významný nárůst tržeb, zvýšení povědomí o značce a vytvoření udržitelných a výkonných PPC strategií. Jsme hrdí, že jsme byli součástí tohoto úspěchu a těšíme se na další spolupráci a rozvoj značky Annabelle Minerals na online trzích.


We have been working with Digiamo for quite a while already and cannot recommend them enough. Martin and his team are pro at everything they offer. Always responsive and open for discussion. They come up with brilliant ideas that bring results later on.
Luiza Lipińska
Marketing Manager
Testujto logo
Vážíme si vašeho partnerství a těšíme se na další úspěšné výsledky vašeho podnikání.
digiamo
Tereza Urbanová
PPC Specialist
Radko Sedlák

Chtěli byste také rozjet nebo vylepšit PPC kampaně?

Podívejte se na možnosti spolupráce, nebo nám rovnou napište. 


Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram