digiamo logo bile

Propagace na sociálních sítích  

Postaráme se vám o reklamu napříč sociálními sítěmi a zajistíme, aby se dostala k těm správným zákazníkům a zvýšila vaše celkové obraty.


Spojte se s námi

Propagace na sociálních sítích a její benefity

Jednou z hlavních výhod reklamy na sociálních sítích je ta, že do ní nemusíte investovat desetitisíce. Rozpočet si určujete sami a máte možnost ho každý měsíc upravovat podle toho, jakých výsledků chcete dosáhnout.
  
Pro začátek můžeme spustit několik variant reklamy a testovat, která má největší smysl a co na vaše zákazníky funguje nejlépe na základě získaných dat. Sociální sítě mají spoustu detailních informací o svých uživatelích a díky tomu můžeme reklamu velmi přesně zacílit na konkrétní publikum.

Pro koho je propagace na sociálních sítích vhodná

Chcete na sociálních sítích úspěšně prodávat a získávat věrné fanoušky vaší značky? Vybudovat si komunitu potenciálních i stávajících zákazníků na sociálních sítích organicky bývá běh na dlouhou trať. Placená propagace vám ale umožní růst mnohem rychleji a oslovit konkrétní publikum, ať už je vaším cílem zvýšit návštěvnost, prodeje nebo něco jiného.

Poradíme si s různými druhy kampaní

Placenou propagací na sociálních sítích vám pomůžeme dosáhnout nejrůznějších cílů a podle toho vám nastavíme optimální druh kampaní. Reklamní kampaně pro vás přizpůsobíme na základě toho, jestli chcete:
  • Zvýšit návštěvnost na webu 
  • Budovat brand 
  • Dostat vaši mobilní aplikaci do světa 
  • Podpořit přímý prodej 
  • Dostat lidi na event
  • Podpořit HR nábor vhodných kandidátů
  • Provést na webu určitou akci 

Na jakých sítích zviditelníme vaše služby a produkty?

Vytvoření reklamní kampaně včetně následné správy a optimalizace založené na důkladně promyšlené strategii pro vás zajistíme na těch sociálních platformách, kde to pro vás bude mít smysl. Cílenou reklamu pro váš brand můžeme nastavit napříč těmito sítěmi:
facebook logo
instagram logo
linkedin logo
youtube logo

Proč svěřit reklamy právě nám

  • Veškeré naše reklamní kampaně měříme, reportujeme a následně optimalizujeme. 
  • Jsme tým profesionálů, které práce baví, a nebojíme se nových výzev. I proto se inspirujeme úspěšnými kampaněmi ze zahraničí.  
  • Kromě reklamy na sociálních sítích si rádi vezmeme pod křídla i správu vašich firemních profilů a na základě dat vám pomůžeme dosáhnou vytoužených výsledků. 

Reklama na sociálních sítích – výhodné balíčky

#komplexní balíček

Správa sociálních sítí + reklama

Pokud chcete sílu sociálních sítí využít na maximum, postaráme se o váš firemní profil od A do Z, aby šlapal jako hodinky a získával si důvěru diváků hodnotným obsahem. K tomu vám vytvoříme dlouhodobou strategii, která bude zahrnovat promyšlenou reklamní kampaň.
Spojte se s námi
#komplexní balíček

Reklama komplet (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

V rámci tohoto balíčku vám navrhneme jedinečnou strategii na míru vašemu cílovému publiku napříč hlavními sociálních sítěmi, jako je Facebook, Instagram, LinkedIn a YouTube. Následně budeme spravovat a optimalizovat reklamní kampaně na všech těchto platformách.
Spojte se s námi

Reklama pouze na jedné ze sítí

Relevantní typ publika můžete oslovit i prostřednictvím jediné sociální sítě. V takovém případě vám nastavíme reklamní kampaň přizpůsobenou charakteru prostředí a návštěvníků dané platformy s ohledem na výsledky, kterých chcete dosáhnout. Své služby můžete propagovat na Facebooku, Instagramu, LinkedInu či YouTube.
Spojte se s námi

Často kladené dotazy

V oblasti sociálních sítí nabízíme nejen správu, ale také reklamu. Naši PPC specialisté zajistí propagaci vašich příspěvků na různých platformách. Nejčastěji zajišťujeme kampaně na Facebooku, Instagramu, LinkedInu a YouTube.


Větší počet sledujících a potenciálních zákazníků získáte díky správně nastavené marketingové strategii a dobře cíleným reklamám. Nakupování fanoušků ani botů neděláme a ani to našim klientům nedoporučujeme, protože by mohlo jejich značce spíše uškodit.


To se nedá říct obecně. Vždy záleží hlavně na tom, kde vaše publikum tráví nejvíce času. Facebook je ale zpravidla skvělým výchozím bodem, protože má velké množství uživatelů. Pokud cílíte na mladé, je vhodný například TikTok nebo Instagram. Naopak když chcete oslovit partnery pro podnikání, nejvhodnější je LinkedIn.


Správa sociálních sítí se u nás naceňuje vždy individuálně dle rozsahu služeb. Pokud chcete vědět, jaká by byla cena právě pro váš projekt, napište nám a my vám připravíme nabídku na míru.


Jak spolupráci hodnotí klienti?

Přečtěte si, co na naší práci a přístupu myslí samotní zákazníci.
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Případové studie - jak jsme pomohli našim klientům

Přečtěte si případové studie a konkrétní ukázky výsledků, které jsme přinesli našim klientům.

Chcete zvýšit prodeje díky reklamě na sociálních sítích?

Napište nám a domluvíme se na průběhu spolupráce.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram