digiamo logo bile

Marketing na sociální sítích tak, aby přinášel výsledky

Budujte povědomí o své značce, vytvářejte vlastní PR, formujte loajální komunitu fanoušků a prodávejte své produkty. Pomůžeme vám oslovit to správné publikum tak, abyste dosáhli toužených výsledků. 


Spojte se s námi

Proč dělat marketing na sociálních sítích?

Na sociálních sítí se denně pohybují miliony lidí. Využijte toho a oslovte nové i stávající zákazníky. Tady je pár zajímavých údajů o sociálních sítích a jejich uživatelích:
Objevení značky v online prostředí pochází z 52 % ze sociálních sítí.
75 % uživatelů internetu využívá sociální sítě k hlubšímu zkoumání produktů.
Sociální sítě jsou tedy efektivním nástrojem pro budování povědomí i inzerování produktů a služeb. Reklama je zde navíc vysoce efektivní díky přesnému zaměření na cílovou skupinu. Nenechte si ujet vlak a začněte inzerovat na sociálních sítích ještě dnes.

Jaké služby nabízíme

#komplexní balíček

Komplexní správa sociálních sítí včetně propagace

Vezmeme si celé „social“ pod svá křídla a nebudete tak muset nic řešit. Zajistíme příspěvky, reklamu i community management.
Spojte se s námi
V rámci dlouhodobé spolupráce budeme pracovat na následujícím:
  • Tvorba strategie a plánů PPC kampaní a jejich případná úprava 
  • Vyhodnocování kampaní a jejich optimalizace
  • Pravidelná komunikace s klientem o výsledcích a dalších plánech
  • Práce nejen v rámci samotných kampaní, ale také návrhy na úpravu webu nebo jiných navazujících marketingových kanálů
  • Nové náměty na zlepšení či jiné formy propagace
  • Sledování a reportování statistik přehledně a jednoduše pomocí Google Data Studiu 
Spojte se s námi

Správa sociálních sítí

Zajistíme strategii vašeho působení na sociálních sítích, budeme realizovat jednotlivé posty a komunikovat s fanoušky.
Budeme budovat povědomí o značce, vylepšovat a udržovat vztah se stálými zákazníky.

Placená propagace na sociálních sítích

Přijdeme se smysluplným konceptem, jak vaše služby či produkty propagovat na sítích. V rámci placené propagace řešíme i remarketing.
Zaměříme se na prodej i budování povědomí.

Analýza sociálních sítí

Zanalyzujeme současný stav sociálních sítí a přijdeme s doporučením, jak vaši prezentaci na sítích vylepšit.

Starter Pack

Pomůžeme vám ve vašich začátcích na sociální sítích. Starter Pack obsahuje založení sociálních sítí, nastavení strategie a konzultace, kde se naučíte, jak se sociálními sítěmi pracovat dále samostatně. 
Spojte se s námi

V rámci marketingu na sociálních sítích postupujeme následovně

Proč svěřit sítě právě nám

Zaměření na data

Zaměřujeme se na výsledky, a proto nás zajímají data. Můžete se tedy spolehnout na pravidelná hlášení o úspěchu. Zajišťujeme ho pomocí reportingu v podobě reportu v Google Data Studiu plně automatizovaný, což šetří čas i peníze.

Vše zorganizujeme

Postaráme se o vše od vymýšlení strategie, přes realizaci jednotlivých příspěvků (texty, grafika) až po propagaci příspěvků zkušeným PPC specialistou.To vše v kooperaci s vámi (dodávání fotek a videí z firmy, psaní odborných článků). Takto dosáhneme vysoce kvalitního obsahu pro vaše zákazníky.

Propojíme sociální sítě s dalšími oblastmi online marketingu

Propojíme propagaci na sítích i s dalšími oblastmi marketingu – dáme vám doporučení, jak vylepšit web, jak správně měřit výsledky a další rady.

Strategický přístup

K sítím přistupujeme strategicky – nestřílíme od boku, ale máme jasnou strategii i plán příspěvků a reklam pro dlouhodobé výsledky.

Na jakých sítích vás zviditelníme

Primárně se zaměřujeme na obsah a reklamu na těchto sítích:
facebook logo
instagram logo
linkedin logo
tiktok logo
youtube logo

Často kladené dotazy

Ano, kromě Facebooku nabízíme založení profilu a jeho následnou správu i na dalších sociálních sítích, zejména Instagramu a LinkedInu, jejichž prostřednictvím můžete oslovit odlišné cílové skupiny. Firmám například doporučujeme správu profilu na LinkedInu v rámci B2B marketingu.


Na Facebooku máte možnost oslovit milióny lidí, jelikož ho stále používá největší počet uživatelů. Díky tomu je zde i největší prodejní potenciál ze všech sociálních sítí. Pokud chcete příspěvky podpořit reklamou, její zásah je srovnatelný s inzercí v televizi, ale na rozdíl od ní umožňuje oslovit úzkou skupinu uživatelů, a to i s velmi nízkým rozpočtem.


Ke každé zakázce i klientovi vždy přistupujeme individuálně a výslednou cenu stanovujeme dle rozsahu služeb. Doporučujeme si proto u nás objednat nezávaznou konzultaci zdarma, kde se můžeme domluvit na tom, co pro vás bude nejvýhodnější


Facebook je po Googlu a YouTube nejnavštěvovanější stránkou na světě. Jenom v České republice je na Facebooku více než polovina všech obyvatel, takže reklamou na FB můžete zasáhnout opravdu velké množství potenciálních zákazníků. Facebook navíc poskytuje velmi přesné zacílení reklamy podle uživatelského chování, takže můžete oslovit relevantní skupinu lidí.


Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, proto doporučujeme objednat si nezávaznou konzultaci zdarma, kde si domluvíme, co pro vás bude nejvýhodnější a jaký rozpočet na reklamy pro vás nastavíme.


Výsledky se mohou objevit už první měsíc, ale celkový potenciál reklamy se obvykle projeví až druhý měsíc po optimalizaci kampaní provedené na základě relevantních dat.


Reklamu na YouTube v Česku prozatím využívá poměrně malé množství značek, takže budete mít pravděpodobně náskok před konkurencí, pokud vaše potenciální zákazníky oslovíte právě touto cestou. Navíc jsou náklady za reklamu na YouTube oproti jiným sociálním sítím opravdu nízké. Cena na shlédnutí jedné reklamy orientačně začíná už na 0,21 Kč. 


Kolik stojí reklama na YouTube nelze generalizovat, jelikož vždy záleží na zvoleném typu spotu, cílové skupině a aktuální poptávce na reklamní prostor. Cena dále závisí na tom, zda sledující reklamu zhlédli celou, nebo ne. Na ceně se proto vždy domlouváme individuálně s každým klientem. Rádi vám v rámci bezplatné konzultace poradíme, jaký rozpočet pro vás bude nejvýhodnější.


V naší agentuře dokážeme kromě detailní analýzy obsahové správy vašeho profilu provést i speciální audit zaměřený na placené kampaně na sociálních sítích a navrhnout vám řešení, jak zefektivnit nastavení placených reklam.


Zmapujeme pro vás stav těch profilů, na kterých se předem domluvíme. Zaměřujeme se především na audit firemního profilu na Facebooku, který má největší potenciál pro budování povědomí o vaší značce a získávání potenciálních zákazníků. Kromě toho nabízíme audit firemního profilu na Googlu, který významně rozhoduje o vaší viditelnosti v online světě. Kontrolujeme také firemní účty na LinkedInu a Instagramu.


Cena za audit sociálních sítí se u nás vždy stanovuje individuálně na základě šíře a hloubky auditu, který si společně stanovíme podle vašich konkrétních potřeb. Zaleží také na tom, zda bude analýza zaměřena na jednu zvolenou sociální síť, nebo si u nás vyberete i další služby v rámci některého z výhodných balíčků.


Facebook a další sociální sítě sbírají spoustu dat o uživatelích na základě toho, co o sobě sdělují, jaké skupiny navštěvují, jaké příspěvky si získají jejich pozornost apod. Reklamu tak můžeme zacílit na uživatele podle věku, pohlaví, zájmu, ale třeba i životních událostí a vztahů.


Obsah pro sociální sítě si vytvoříte buď vy sami, nebo to můžete přenechat nám, stejně jako správu firemních profilů sociálních sítích, to vše si ujasníme před začátkem spolupráce. Grafik vytvoří bannery a copywriter napíše poutavé reklamní texty.


Cena reklamy na Facebooku, Instagramu ani LinkedInu není fixní, ale nakupuje se aukčním způsobem. Výsledná cena se u nás vždy stanovuje individuálně na základě výsledků, kterých chcete dosáhnout. Na základě vašich finančních možností navrhneme nejlepší postup právě pro vás.


V oblasti sociálních sítí nabízíme nejen správu, ale také reklamu. Naši PPC specialisté zajistí propagaci vašich příspěvků na různých platformách. Nejčastěji zajišťujeme kampaně na Facebooku, Instagramu, LinkedInu a YouTube.


Větší počet sledujících a potenciálních zákazníků získáte díky správně nastavené marketingové strategii a dobře cíleným reklamám. Nakupování fanoušků ani botů neděláme a ani to našim klientům nedoporučujeme, protože by mohlo jejich značce spíše uškodit.


To se nedá říct obecně. Vždy záleží hlavně na tom, kde vaše publikum tráví nejvíce času. Facebook je ale zpravidla skvělým výchozím bodem, protože má velké množství uživatelů. Pokud cílíte na mladé, je vhodný například TikTok nebo Instagram. Naopak když chcete oslovit partnery pro podnikání, nejvhodnější je LinkedIn.


Správa sociálních sítí se u nás naceňuje vždy individuálně dle rozsahu služeb. Pokud chcete vědět, jaká by byla cena právě pro váš projekt, napište nám a my vám připravíme nabídku na míru.


V případě reklamy platíte využitý kredit, záleží tedy na vašem rozpočtu. Co se týče správy reklamy, cena se pohybuje od 6 000 Kč za měsíc. Pro více informací nám napište a my vám pošleme individuální nabídku.


Jak spolupráci hodnotí klienti?

Takto spolupráci s naší agenturou hodnotí naši dlouhodobí klienti. 
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Případové studie - jak jsme pomohli našim klientům

Přesvědčte se na vlastní oči, že námi spravované kampaně vydělávají. 

Poznejte náš tým

Máte zájem rozjet marketing na sociálních sítích?

Napište nám a vše domluvíme.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram