digiamo logo bile

Efektivní reklama na Facebooku

Nastavíme vám účinné reklamní kampaně na nejsilnější sociální síti tak, aby vám přivedly nové zákazníky a zvýšily vaše zisky.


Spojte se s námi

Placená reklama na Facebooku a její benefity

Na Facebooku se pohybuje nespočet vašich potenciálních zákazníků, kteří o vašem produktu nemají ani tušení. Díky perfektně zacílené reklamě ale můžete své služby nebo zboží novým zákazníkům naservírovat přímo pod nos.

Přesné cílení reklam

Facebook ví o svých uživatelích téměř vše, a právě díky tomu umožňuje obrovské možnosti cílení reklamy na relevantní publikum pro vaši firmu. To z něj činí nejsilnější sociální sít.

Rychlé výsledky

Facebook poskytuje rychlé a skvělé výsledky, které lze měřit prostřednictvím získaných dat a následně je využít pro ještě efektivnější optimalizaci placené propagace. Můžete tak přesně vidět například to, jak zákazník na reklamu reagoval, na co přesně kliknul nebo za kolik nakoupil, a podle toho se dál řídit.

Pro koho je propagace na Facebooku vhodná?

Propagace na Facebooku patří mezi nejlevnější placené formy reklamy, které online platformy nabízejí. Pokud máte malou nebo teprve začínající firmu, můžete oslovit potenciální zákazníky, aniž byste museli investovat velký rozpočet do marketingu. Kromě toho můžete mnohem rychleji budovat váš brand tím, že se dostanete do povědomí lidí, kteří by mohli mít o vaši značku zájem v budoucnu.
Spojte se s námi
Čeho můžete dosáhnout díky Facebook kampaním?

Než spustíme reklamy na Facebooku, ujasníme si cíle jednotlivých kampaní. Nabízíme následující reklamní kampaně s ohledem na stanovené cíle: 

  • Povědomí
    Reklamy, které mají zvýšit povědomí vaší značky, služeb a produktů, jsou nastaveny tak, aby oslovily širší publikum. 
  • Zvažování
    Tento typ reklam je určen k tomu, aby přiměl vaše potenciální zákazníky přemýšlet o vaší značce a vašem produktu, a vedl je k tomu, aby si o vás vyhledávali další informace. Touto cestou můžete přimět publikum například k tomu, aby navštívilo vaše webové stránky nebo reagovalo na vaše příspěvky v komentáři. 
  • Konverze
    Cílem této reklamní kampaně je přimět publikum ke konverzní akci, například k registraci, návštěvě obchodu či koupi vašeho zboží nebo služeb.  
Spojte se s námi

Jak přistupujeme k reklamě na FB?

Nejprve si popovídáme a společně si definujeme konkrétní cíle, kterých je potřeba placenou propagací dosáhnout. Na základě toho si stanovíme rozpočet na reklamy a založíme vám reklamní účet v Meta Business Manageru, pokud ho ještě nemáte. 

S ohledem na stanovené cíle vám nastavíme konkrétní kampaně a vytvoříme vám efektivní grafické bannery s textovými příspěvky, které zvýší výkon reklamy.
  
Kreativní kampaně budeme pravidelně optimalizovat, abychom je nakopli k ještě lepším výsledkům. V rámci spolupráce vám navíc budeme pravidelně zasílat reporty, abyste měli přehled o tom, jak dobře si vaše reklamní kampaně vedou.

Výhodné balíčky – objednejte si více služeb za méně peněz

Správa + Facebook kampaně

Nabízíme komplexní správu facebookového účtu s důrazem na aktivní budování vztahu s potenciálními zákazníky. V rámci této služby pro vás připravíme vhodnou strategii a obsah vytvořený na míru pro vaše cílové publikum. Pokud ještě firemní profil nemáte, vše vám nastavíme. K tomu vám jednotlivé příspěvky pravidelně zpropagujeme tak, abyste oslovili přesně ty zákazníky, které potřebujete, a přiměli je k vámi požadované akci. Reklamu budeme průběžně optimalizovat a dodávat vám transparentní reporty. 

Kompletní reklama na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

Chcete-li potenciál sociálních sítích využít na maximum, postaráme se vám o placenou propagaci nejen na Facebooku, ale také Instagramu, LinkedInu i YouTube, kde budete moci oslovit jiný typ publika. Pokud vaše služby nebo zboží cílíte na více typů uživatelů, jednotlivé kanály vám umožní oslovit různé zákazníky přesně tam, kde potřebujete, a urychlí budování vaší značky.
Spojte se s námi

Analýza sociálních sítí + reklama

Audit se hodí vždy, když správu sociální sítě přebírá nový manažer. Díky auditu máte možnost zjistit, jakým směrem se váš facebookový profil ubírá, jak plní očekávání a stanovené cíle a jednoduše vidět, co se příliš nepovedlo a co naopak fungovalo skvěle. V rámci auditu zkontrolujeme váš facebookový účet od A do Z a na základě toho nastavíme efektivní reklamní kampaně na základě nových cílů.
Spojte se s námi

Proč s námi 

Menší agentura

V naší agentuře si vybíráme jen takový počet klientů, abychom se všem mohli věnovat naplno a mohli podpořit projekty, u kterých cítíme, že to má smysl.

Smysluplný obsah

Vždy vytváříme smysluplný a hodnotný obsah, který jde klientům k pleti, aby oslovil cílové publikum a splnil předem vytyčené cíle. Veškeré naše aktivity proto směřují k vašemu business plánu.

Reporting

Zakládáme si na otevřené komunikaci a transparentnosti, proto od nás budete průběžně dostávat interaktivní reporty s konkrétními ukazateli, abyste viděli skutečné výsledky.

Nejčastější dotazy k reklamě na Facebooku

Facebook je po Googlu a YouTube nejnavštěvovanější stránkou na světě. Jenom v České republice je na Facebooku více než polovina všech obyvatel, takže reklamou na FB můžete zasáhnout opravdu velké množství potenciálních zákazníků. Facebook navíc poskytuje velmi přesné zacílení reklamy podle uživatelského chování, takže můžete oslovit relevantní skupinu lidí.


Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, proto doporučujeme objednat si nezávaznou konzultaci zdarma, kde si domluvíme, co pro vás bude nejvýhodnější a jaký rozpočet na reklamy pro vás nastavíme.


Jak spolupráci hodnotí klienti?

Přečtěte si, co na naší práci a přístupu myslí samotní zákazníci.
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Případové studie - jak jsme pomohli našim klientům

Přečtěte si případové studie a konkrétní ukázky výsledků, které jsme přinesli našim klientům.

Chcete zvýšit obrat díky reklamě na Facebooku?

Napište nám a domluvíme se na nejlepším prostupu pro vaši firmu.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram