digiamo logo bile

Správa Facebooku

Pomůžeme vám oslovit tisíce potenciálních zákazníků a vybudovat loajální komunitu právě díky Facebooku. Vezmeme pod křída váš profil a zajistíme, aby u vás lidé chtěli nakupovat.


Spojte se s námi

Proč být pravidelně vidět na sítích

  • Chcete-li být blíže vašim zákazníkům a budovat váš brand i loajální komunitu, měli byste být vidět i slyšet tam, kam více než polovina obyvatel České republiky chodí alespoň jednou denně – na Facebooku.
  • Aby váš facebookový profil skutečně plnil svoje cíle v souladu s vaším business plánem, nestačí tam jen čas od času „něco hodit, aby tam něco bylo“, ale zvolit profesionální přístup.
  • Pravidelnou a dobře nastavenou komunikací vytvořenou v rámci detailně vypilované strategie můžete vaším firemním facebookovým profilem oslovit nové fanoušky, seznámit je s tím, co děláte, a ukázat jim, v čem se lišíte od ostatních.
  • Zároveň budete budovat kvalitnější vztahy s těmi, jejichž pozornost už jste si získali, aby u vás v budoucnu chtěli nakupovat. 

Pro koho je správa facebookových stránek vhodná

Každý malý podnikatel, rozvíjející se startup i zaběhnutá firma, kteří chtějí nastartovat svůj růst, aktivizovat stávající komunitu či vylepšit svoji reputaci, by měli věnovat pozornost síle firemního facebookového profilu a využít jeho potenciál na maximum.

Značky, které si dobře uvědomují důležitost profesionálního přístupu k sociálním sítím, jsou vždy o krok napřed před konkurencí.
Spojte se s námi

Čeho můžete dosáhnout díky působení na Facebooku

Být na Facebooku znamená být tam, kde jsou vaši potenciální zákazníci. Správným nastavením firemního profilu a tónu komunikace v pravidelných příspěvcích tak můžete mít pod kontrolou, jaké povědomí o vás bude mít vaše cílová skupina.

To, že o sobě budete dávat pravidelně vědět, vám pomůže především s: 

  • oslovením nového publika a získáním potenciálních zákazníků 
  • získáním důvěry vašich fanoušků a budováním loajální komunity 
  • budováním vaší značky  
  • získáním přehledu o tom, jak vás lidé vnímají 
  • zvýšením prodejů a celkového obratu

Jak ke správě Facebooku přistupujeme

Výhodné balíčky

Kompletní správa sítí (Facebook, Instagram, LinkedIn)

V naší marketingové agentuře se nezaměřujeme se pouze na správu Facebooku, rádi se vám postaráme také o další sociální sítě, jako je Instagram a LinkedIn. Díky tomu budete moci oslovit odlišné typy zákazníků prostřednictvím správně nastavené komunikace pro dané sociální platformy a zvýšit váš prodejní potenciál.
Spojte se s námi

Správa Facebooku + reklama

Chcete-li potenciál sociálních sítí využít na maximum, můžeme pro vás příspěvky na Facebooku podpořit dobře nastavenou a zacílenou reklamou, která mnohonásobně zvýší vaše dosahy a umožní vám oslovit přesně ten typ potenciálních zákazníků, kteří jsou pro vaši značku relevantní.
Spojte se s námi

Audit sociálních sítí + správa Facebook

Pokud už facebookový profil máte a používáte ho, audit pro vás může skvělým odrazovým můstkem k tomu ho správně nastartovat. Díky auditu odhalíme nevyužitý potenciál i slabé stránky vašeho firemního profilu a poté vše nastavíme tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.
Spojte se s námi

Proč do toho jít s námi

Víme co je důležité

Víme, co je při správě Facebooku důležité a na co se zaměřit, abychom dosáhli předem vytyčených cílů. Pomůžeme vám díky atraktivnímu obsahu oslovit nové zákazníky a zároveň budeme hýčkat ty stávající.

Komplexní služby

Nespecializujeme se pouze na správu Facebooku, ale nabízíme komplexní služby v rámci digitálního marketingu. Díky tomu jsme připraveni vám vytvořit jednotnou strategii napříč všemi online marketingovými kanály.

Reporting

Všechny kroky, které podnikneme, jsou postaveny na dobře a detailně připravené strategii i měřitelných datech a směřují k naplnění cílů vašeho social media marketingu. Díky průběžnému měření dat, která uvidíte v pravidelných interaktivních reportech, budete mít neustálý přehled o tom, co vaše fanoušky a zákazníky skutečně zajímá.

Často kladené dotazy ke správě Facebooku

Ano, kromě Facebooku nabízíme založení profilu a jeho následnou správu i na dalších sociálních sítích, zejména Instagramu a LinkedInu, jejichž prostřednictvím můžete oslovit odlišné cílové skupiny. Firmám například doporučujeme správu profilu na LinkedInu v rámci B2B marketingu.


Na Facebooku máte možnost oslovit milióny lidí, jelikož ho stále používá největší počet uživatelů. Díky tomu je zde i největší prodejní potenciál ze všech sociálních sítí. Pokud chcete příspěvky podpořit reklamou, její zásah je srovnatelný s inzercí v televizi, ale na rozdíl od ní umožňuje oslovit úzkou skupinu uživatelů, a to i s velmi nízkým rozpočtem.


Ke každé zakázce i klientovi vždy přistupujeme individuálně a výslednou cenu stanovujeme dle rozsahu služeb. Doporučujeme si proto u nás objednat nezávaznou konzultaci zdarma, kde se můžeme domluvit na tom, co pro vás bude nejvýhodnější


Jak spolupráci hodnotí klienti?

Přečtěte si, co na naší práci a přístupu myslí samotní zákazníci.
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Případové studie - jak jsme pomohli našim klientům

Přečtěte si případové studie a konkrétní ukázky výsledků, které jsme přinesli našim klientům.

Chcete s Facebookem začít ještě dnes?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram