digiamo logo bile

Reklama na YouTube

Pomůžeme vám být vidět díky videoreklamám na YouTube. Propagace na YouTube není v ČR až tak rozšířená, a můžete se tak odlišit od konkurence.


Spojte se s námi

Placená propagace na YouTube a její benefity

YouTube je celosvětově nejpoužívanější sociální sítí, která vedle Googlu funguje jako pohodlnější typ vyhledávače. A právě z toho důvodu videoreklama na této platformě představuje výborný nástroj k budování povědomí o značce a zvýšení prodeje.
Videoreklamu na YouTube prozatím využívá jen malé množství firem, a to vám dává možnost mít náskok před vaší konkurencí.
Prostřednictvím videoreklamy máte možnost oslovit vaše potenciální zákazníky jedinečným způsobem, protože video je oproti textům a obrázkům mnohem lépe zapamatovatelné.
YouTube navíc umožňuje velmi dobré zacílení reklamy a nabízí velmi detailní statistiky k tomu, kde a jak se přehrála a jak byla úspěšná. Díky tomu ji můžeme neustále vylepšovat.

Pro koho je propagace na YouTube vhodná

Existuje několik způsobů, jak využít videoreklamu na YouTube vzhledem k vašemu odvětví a cílům reklamy.  

  • Primárně ale reklamy na YT pomáhají budovat povědomí o značce a vztah se zákazníky, proto jsou skvělou volbou zejména pro malé a začínající podniky.  
  • Větší společnosti zase mohou využít možnost oslovit nový typ zákazníků.  
  • Kromě toho ale můžeme videoreklamu použít na zvýšení prodeje a přivedení zákazníků na váš web.

Jak rozhýbeme váš byznys díky YouTube reklamě

YouTube reklamu umíme zacílit i na základě historie vyhledávání uživatelů, což nám poskytuje skvělé možnosti pro remarketing, díky kterému můžeme v dlouhodobém horizontu snížit vaše náklady na konverzi.

Strategie přesně pro váš business

Nejprve si společně popovídáme a ujasníme si, na jakou skupinu lidí budeme propagaci mířit a stanovíme si cíle, kterých je potřeba dosáhnout. Domluvíme si smysluplný rozpočet a nastavíme vám reklamní kampaně pro vaše videoreklamy, které nám dodáte.

Správné cílení a optimalizace

Vaši videoreklamu zacílíme na základě optimálního množství parametrů tak, abychom zasáhli opravdu jen relevantní publikum a směřovali k naplnění stanovených cílů. Vaše reklama se tím pádem objeví pouze v kategorii videí, které vaše potenciální zákazníky zajímají. Jinými slovy, postaráme se o to, abyste oslovili správnou skupinu lidí ve správnou chvíli.

Výhodné balíčky služeb

Kompletní správa reklam na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn)

Nechcete si nechat ujet vlak ani na jedné ze sociálních sítí? Každá sociální platforma má trochu jiný reklamní potenciál a specifický typ publika. Pokud chcete budovat váš brand co nejefektivněji a zároveň co nejrychleji dosáhnout konverzí, rádi vám pomůžeme být vidět kromě YouTube i na dalších populárních sítích, jako je Facebook, Instagram a LinkedIn.

Spojte se s námi

Audit + YouTube reklama

V rámci auditu kontrolujeme ty aspekty, které mají vliv na výkon kampaní. Výstupem auditu bude report doplněný o komentáře konzultanta, který audit provedl, a dozvíte se od nás, co a jak můžete zlepšit, co je priorita a co naopak může počkat. Díky auditu zjistíte především to, zda má vaše stávající reklama potenciál vydělávat více. Následně si vezmeme pod křídla vaše reklamní kampa a nastavíme vše tak, abychom vám přinesli skutečné výsledky, po kterých toužíte.

Proč s námi?

Postaveno na datech

Veškerou práci v online reklamě děláme srdcem, ale všechny naše aktivity stavíme na měřitelných datech. Díky tomu máme možnost neustále zlepšovat výsledky našich klientů.

Business plán

Vaše cíle si bereme za své a každý krok, který podnikneme, směřuje k efektivnímu naplnění vašeho business plánu.

Flexibilita

Jsme malá agentura, kterou tvoří tým profesionálních nadšenců, takže se umíme přizpůsobit vašim potřebám i rozpočtu a otevřeně si o všem popovídat.

Reporting

Důkazem naší transparentní komunikace jsou interaktivní reporty, které vám budeme průběžně zasílat.

Často kladené dotazy k YouTube reklamě

Výsledky se mohou objevit už první měsíc, ale celkový potenciál reklamy se obvykle projeví až druhý měsíc po optimalizaci kampaní provedené na základě relevantních dat.


Reklamu na YouTube v Česku prozatím využívá poměrně malé množství značek, takže budete mít pravděpodobně náskok před konkurencí, pokud vaše potenciální zákazníky oslovíte právě touto cestou. Navíc jsou náklady za reklamu na YouTube oproti jiným sociálním sítím opravdu nízké. Cena na shlédnutí jedné reklamy orientačně začíná už na 0,21 Kč. 


Kolik stojí reklama na YouTube nelze generalizovat, jelikož vždy záleží na zvoleném typu spotu, cílové skupině a aktuální poptávce na reklamní prostor. Cena dále závisí na tom, zda sledující reklamu zhlédli celou, nebo ne. Na ceně se proto vždy domlouváme individuálně s každým klientem. Rádi vám v rámci bezplatné konzultace poradíme, jaký rozpočet pro vás bude nejvýhodnější.


Naše reference z oblasti sociálních sítí

Podívejte se, jak klienti hodnotí přínos YouTube reklamy pro svůj byznys.
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Jak jsme pomohli klientům?

Přečtěte si příklady z praxe.

Poznejte náš PPC tým

Chcete být vidět díky reklamě na YouTube?

Napište nám a my pro vás vymyslíme kampaně na míru.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram