digiamo logo bile

Správa sociálních sítí  

Vezmeme si pod křídla vaše sociální sítě a zajistíme, aby byly plné kvalitního obsahu pro vaše potenciální zákazníky.  


Spojte se s námi

Proč být pravidelně vidět na sítích

Pravidelné zveřejňování příspěvků na sociálních sítích pomůže vaší firmě dostat se a zůstat v povědomí vašich potenciálních i stávajících zákazníků a budovat s nimi dlouhodobý vztah. Větší počet zákazníků získáte právě tehdy, když si vás publikum zapamatuje.

Sociální sítě jsou nákladově velmi efektivní řešení, jak budovat brand vaší firmy právě tam, kde vaše cílové publikum tráví hodně času. Navíc vše, co na sociálních sítích sdílíte, může nasměrovat diváky na váš web a zvýšit možnost uskutečnění prodeje.
Propagace na sociálních sítích je přínosná pro všechny firmy, které se chtějí rozvíjet a budovat vztah se stávajícími i novými zákazníky. Obrovský význam má ale hlavně pro malé společnosti. Reklamy na sociálních médiích umožňují malým značkám růst rychleji a vytvářet úzkou komunitu současných i budoucích zákazníků.

Jak postupujeme při správě sociálních sítí

Jaké sociální sítě spravujeme

Na základě charakteru vaší firmy a vašeho cílového publika pro vás vybereme sociální platformy, které pro vás budou fungovat nejlépe. Sociální sítě, na které se primárně zaměřujeme, jsou:
facebook logolinkedin logoinstagram logotiktok logo

Proč s námi

Smysluplný i zábavný obsah pro vaše sociální sítě tvořený tak, abychom dosáhli vašich cílů.

Promyšlená strategie

Promyšlenou marketingovou strategii doporučí náš správce sociálních sítí, který zároveň navrhne publikační plán.
#strategie

Profesionální copywriting a grafika

Chytlavé příspěvky pro vás natextuje copywriter a grafik se postará o výstižné vizuály. Dáváme si vždy záležet, aby vše probíhalo podle plánu.
#profesionálně

Skvělá komunikace a reporting

Protože si vaše cíle bereme za své, budeme s vámi pečlivě komunikovat a každý měsíc pro vás připravíme interaktivní reporty, kde budete mít vše na jednom místě.
#reporting

Zajistíme pro vás komplexní služby

Kromě marketingu sociálních sítí vám navíc rádi zajistíme komplexní produktové kampaně, reklamy ve vyhledávání nebo třeba display kampaně.
#další služby

Naše nabídka

#komplexní balíček

Kompletní správa sociálních sítí

Díky působení na různých sociálních sítích oslovíte větší množství zákazníků. Pomůžeme vám se správou Facebooku, Instagramu i LinkedInu. Zajistíme marketingovou strategii i exekuci jednotlivých příspěvků.
Spojte se s námi

Správa jedné sociální sítě (Facebook, LinkedIn, Instagram)

V případě, že máte velice specifickou cílovou skupinu, bude pro vás lepší volbou komunikace pouze na jedné ze sítí. Nejprve pro vás vybereme nejvhodnější sociální síť a poté zajistíme vše ostatní, co je potřebné k úspěšnému firemnímu profilu.
Spojte se s námi

Reklama na sociálních sítích

Pokud chcete sílu sociálních sítí využít na maximum, postaráme se o váš firemní profil od A do Z, aby šlapal jako hodinky a získával si důvěru diváků hodnotným obsahem. K tomu vám vytvoříme dlouhodobou strategii, která bude zahrnovat promyšlenou reklamní kampaň.

Často kladené dotazy

V oblasti sociálních sítí nabízíme nejen správu, ale také reklamu. Naši PPC specialisté zajistí propagaci vašich příspěvků na různých platformách. Nejčastěji zajišťujeme kampaně na Facebooku, Instagramu, LinkedInu a YouTube.


Větší počet sledujících a potenciálních zákazníků získáte díky správně nastavené marketingové strategii a dobře cíleným reklamám. Nakupování fanoušků ani botů neděláme a ani to našim klientům nedoporučujeme, protože by mohlo jejich značce spíše uškodit.


To se nedá říct obecně. Vždy záleží hlavně na tom, kde vaše publikum tráví nejvíce času. Facebook je ale zpravidla skvělým výchozím bodem, protože má velké množství uživatelů. Pokud cílíte na mladé, je vhodný například TikTok nebo Instagram. Naopak když chcete oslovit partnery pro podnikání, nejvhodnější je LinkedIn.


Správa sociálních sítí se u nás naceňuje vždy individuálně dle rozsahu služeb. Pokud chcete vědět, jaká by byla cena právě pro váš projekt, napište nám a my vám připravíme nabídku na míru.


Jak spolupráci hodnotí klienti?

Přečtěte si, co na naší práci a přístupu myslí samotní zákazníci.
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Případové studie - jak jsme pomohli našim klientům

Přečtěte si případové studie a konkrétní ukázky výsledků, které jsme přinesli našim klientům.

Chcete být na sítích vidět co nejdříve?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme s nabídkou.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram