digiamo logo bile

SEO tak, aby se vám vyplatilo

SEO je jinými slovy optimalizace webu pro vyhledávače. Díky správné optimalizaci se váš web umístí na relevantních předních příčkách ve vyhledávání, to znamená více návštěvníků vašich stránek, a tedy i více potenciálních zákazníků pro vaše podnikání.


Spojte se s námi

Investice do SEO se dlouhodobě vyplatí

SEO je investice, která se v dlouhodobém měřítku vyplatí. Na rozdíl od PPC totiž neplatíte za každou návštěvu webu. Místo toho investujete do obsahu, který bude kvalitní a správně optimalizovaný, takže jej Google a Seznam bude nabízet uživatelům vysoko ve výsledcích vyhledávání.
Kvalitní SEO má na rozdíl od PPC dlouhodobý efekt a neplatíte za každý klik.
Většina lidí PPC reklamy ignoruje a přeskakuje až na přirozené výsledky vyhledávání.
V průměru 67,6 % lidí kliká na prvních 5 výsledků z přirozeného vyhledávání. Buďte mezi nimi a získejte pozornost zákazníků.
To znamená, že se se svým webem potřebujete dostat na přední příčky v případě relevantních dotazů. To zajistí právě dobře odvedená optimalizace, například jako u našich klientů na obrázku níže.
To znamená, že se se svým webem potřebujete dostat na přední příčky v případě relevantních dotazů. To zajistí právě dobře odvedená optimalizace, například jako u našich klientů na obrázku vpravo.
google logo
překladatelská agentura praha
Ukazáka SEO

Jak docílíme toho, aby se vám SEO vyplatilo?

Jednoduše řečeno poctivou prací na optimalizaci – konkrétně přípravou podrobné analýzy klíčových slov, zpracováním relevantního obsahu, kontrolou technické části webu a získáním kvalitních odkazů.

Zjistíme, co lidé vyhledávají

Nejprve zjistíme, co a jak lidé ve vyhledávačích hledávají. To se dozvíme díky analýze klíčových slov

Na základě této analýzy pak vytvoříme smysluplnou strukturu webu a naplánujeme obsah.
#analýza klíčových slov

Upravíme obsah webu

Na základě dat z analýzy klíčových slov vytvoříme nebo upravíme obsah, který si oblíbí vyhledávače i vaši zákazníci.

Navíc zajistíme, aby byl text pro návštěvníky přínosný, smysluplný a prodával.
#obsahové SEO

Odstraníme technické problémy

Ověříme, jestli je váš web v pořádku z technického hlediska, případně navrhneme a s vývojáři webu realizujeme potřebné úpravy.

Správná prostupnost webu je základ optimalizace pro vyhledávače, takže si na ní dáváme záležet.
#technické SEO

Získáme kvalitní odkazy

V rámci linkbuidlingu zajistíme kvalitní a pravidelné získávání zpětných odkazů, které jsou jedním z hlavním faktorů v SEO.

Vždy upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a odkazy nezískáváme z pochybných a nekvalitních webů.
#linkbuilding

Jaké SEO služby nabízíme?

#komplexní balíček

Komplexní dlouhodobé SEO — o vše se postaráme

Zajistíme vše od analýzy klíčových slov až po linkbuilding tak, abyste měli více zákazníků z přirozeného vyhledávání. Nejprve se seznámíme s vaším projektem a cíli, na základě kterých pak připravíme dlouhodobý plán SEO aktivit.

Nehledáme žádné zkratky, které vám zajistí pouze krátkodobé výsledky. Veškerou naši práci děláme pečlivě s cílem zajistit dlouhodobé výsledky.

Rádi vám připravíme nabídku na míru. Spojte se s námi a domluvte si s námi úvodní schůzi či telefonát, kde probereme možnou spolupráci.

Spojte se s námi
Komplexní SEO pro dlouhodobé výsledky zahrnuje tento postup:
Nejprve s vámi projdeme cíl spolupráce a Vaše možnosti investice do SEO. Zároveň prostudujeme co děláte a nabízíte.
Dohledáme, jak Vaše produkty nebo služby lidé vyhledávají na internetu. Určíme, na jaké dotazy se zaměříme.
Vytvoříme či upravíme strukturu vašeho webu tak, aby vaše stránky co nejvhodněji pokryly všechny relevantní hledané dotazy.
Připravíme plán toho, o jaké další stránky doplníme do budoucna obsah vašeho webu tak, abychom pokryly všechny vybrané prodejní a informativní dotazy vašich potenciálních zákazníků.
Jednotlivé stránky pak naplníme vhodným obsahem a stránky vzájemně prolinkujeme.
Zjistíme, jestli je váš web průchozí pro roboty, a jestli je správně řešený z pohledu SEO (přesměrování, rychlost načítání, atd.). Případné chyby opravíme.
Zanalyzuje odkazový profil vašeho webu i vašich konkurentů a připravíme plán toho, jaké odkazy v dalších měsících jakým způsobem získávat.
Následně vám zajistíme pravidelný link building. Získáme vhodné odkazy z relevantních a kvalitní stránek, které k vám přivedou návštěvníky a zároveň zvýší důvěryhodnost vašeho webu.
Vše pravidelně sledujeme a reportujeme. Na základě dat pak případně naplánujeme další potřebné změny.
Spojte se s námi

Analýza klíčových slov — základ úspěchu v SEO

Díky analýze klíčových slov odhalíte, jaké výrazy a slovní spojení spjaté s vaším podnikáním vaši zákazníci zadávají do vyhledavačů a zda se na tato slova ve vyhledávačích zobrazujete.

Na základě této analýzy pak budete vědět, na jaká klíčová slova máte cílit a jakým způsobem – je to tedy takový základní kámen optimalizace pro vyhledávače.

SEO analýza — přívětivý web pro zákazníky i roboty

Kvalitní SEO analýza vám ukáže, kde vám uniká potenciál získávat více relevantních návštěvníků z přirozeného vyhledávání.

Zanalyzujeme váš web jak po obsahové, tak i po technické stránce, a poradíme vám, co je třeba změnit nebo doplnit, tak, abyste měli lepší dlouhodobé výsledky. Rádi pak také pomůžeme s implementací jednotlivých změn.

Linkbuildingová strategie — zefektivníme linkbuilding

Dobrých odkazů není nikdy dost. Jak je vše shánět? Přesně na to se v rámci strategie získávání zpětných odkazů zaměříme.

V rámci linkbuildingové strategie zanalyzujeme váš aktuální stav oproti konkurenci a připravíme akční plán, na základě kterého nebude získávání zpětných odkazů střílení naslepo.

Pokud tedy chcete zefektivnit získávání zpětných odkazů, pak je tato služba přesně pro vás.

Linkbuilding — podpora dlouhodobých výsledků SEO

Získávání zpětných odkazů navazuje na linkbuildingovou strategii. S klienty spolupracujeme na měsíční bázi a zaměřujeme se výhradně na kvalitní zpětné odkazy, které dlouhodobě posunou hodnocení vašeho webu na vyšší příčky a tím zvýší relevantní návštěvnost

Neustále se zamýšlíme nad nejefektivnějším postupem a  během spolupráce přicházíme s novými taktikami, které reagují na aktuální situaci a vývoj v SEO.

SEO správa — měsíční SEO, které má výsledky

Pokud to s optimalizací myslíte opravdu vážně a chcete neustále zlepšovat vaše výsledky, pak je tato služba pro vás ideální.

Funguje na dlouhodobé měsíční bázi a přináší stabilní výsledky. Celá správa je navíc v naší režii, takže se o nic nemusíte starat. Máte však neustále přehled o výsledcích díky pravidelným reportům.

SEO konzultace — zodpovíme všechny vaše dotazy

Pokud řešíte specifický problém, nebo si nejste jisti, jakou SEO službu vybrat, ideální pro vás bude právě konzultace (ať už osobně v Praze, nebo online). Spojí se s vámi naši SEO specialisté a společně s vámi projdou konkrétní problematiku.

Lokální SEO — zákazníci najdou právě vaši pobočku

Pro místní podniky, jako jsou kamenné prodejny, kavárny a restaurace, je lokální SEO nepostradatelné. Díky němu vás potencionální zákazníci mohou najít na mapách nebo v lokálních vyhledáváních. Zvýšíte tím návštěvnost jednotlivých poboček.

Zajišťujeme kvalitní SEO služby. Jsme prémiová SEO agentura.

8+ let zkušeností v oboru

Optimalizovali jsme nejrůznější weby – od B2B stránek po e-shopy.

Prémiové SEO nástroje

Usnadnění a automatizace naší práce, díky které platíte pouze za efektivní SEO služby.

Komplexní služby od A do Z

To nám dává větší nadhled a vyřešíme i komplexní zakázky.

Práce na základě dat, nikoliv domněnek

Naši práci transparentně a automaticky 24/7 reportujeme skrze Google Data Studio.

Efektivní SEO služby díky prémiovým nástrojům

Pro naší práci používáme ty nejlepší nástroje na trhu. Naše práce je díky tomu efektivnější.
ahrefsgoogle ads

Jak spolupráci hodnotí klienti?

Přečtěte si, co si o naší práci a přístupu myslí samotní zákazníci.
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Případové studie - jak jsme pomohli našim klientům

Přečtěte si případové studie a konkrétní ukázky výsledků, které jsme přinesli našim klientům.

Poznejte náš SEO tým

Náš DIGI tým se skládá ze zkušených SEO specialistů (8+ let zkušeností). Každý z nás se specializuje na dílčí část optimalizace pro vyhledávače, dohromady pak tvoříme sehraný tým, který zdolá kdejaké SEO výzvy.

Chcete více zákazníků z organického vyhledávání?

Rádi vám nezávazně poradíme a navrhneme možnou strategii.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram