digiamo logo bile

Nová vizuální identita a webová prezentace pro Stringdata 

V roce 2021 se začala naše spolupráce s českou softwarovou společností Stringdata. Naším hlavním cílem bylo vytvořit moderní vizuální identitu a navrhnout nové webové stránky, které by efektivně komunikovaly hodnoty a služby Stringdata a přiváděly nové zákazníky i zájemce o práci. 


StringData

Stringdata je renomovaná česká softwarová společnost se zaměřením na vývoj IT systémů pro finanční instituce na českém a slovenském trhu. Od svého založení v roce 1993 si Stringdata vybudovala pověst spolehlivého a inovativního partnera v oblasti digitalizace, automatizace a optimalizace Back Office procesů.

Mezi jejich klienty patří například: Avast, Česká spořitelna, ING, Citibank, Allianz, Siemens, Moneta, PPF, UniCredit, Wüstenrot, Raiffeisen Bank, KB a další renomované společnosti. 


stringdata.cz

Shrnutí spolupráce

Hlavními důvody pro nahrazení starého webu byly nákladná webová správa, nedostatečně funkčně vybavený CMS a nedostatečný responsivní design. Stringdata tedy požadovala jednoduchou správu obsahu, plně responsivní design a soulad s novou vizuální identitou společnosti. 

Na základě těchto potřeb jsme se zaměřili na následující klíčové aspekty nového webu:

  • Jednoduchá správa obsahu: Zajišťovali jsme, že obsah webu je snadno spravovatelný, včetně tvorby aktuálních článků a inzerce pozic, aniž by byl zapotřebí zásah vývojářů. 
  • Soulad s novou vizuální identitou: Vytvořili jsme design webu v souladu se StringData Corporate Identity. 
  • Konverze návštěvníků na potenciální klienty: Navrhli jsme web tak, aby efektivně přilákal potenciální zákazníky a motivoval je k tomu, aby kontaktovli Stringdata.
  • Přilákání nových zájemců o práci: S ohledem na vysoce konkurenční trh jsme se zaměřili také na přilákání nových talentů do Stringdata, a to prostřednictvím efektivních HR stránek a inzerce pozic na webu. 

Práce na Korporátní Vizuální Identitě

Naším prvním úkolem bylo vytvoření nové vizuální identity. Pracovali jsme na tom, aby odrážela inovativní charakter Stringdata a aby byla moderní a dynamická. Výsledkem byla vizuální identita, která odpovídala hodnotám a cílům společnosti.

Tvorba Webu s Cílem Konverze

Poté, co byla vizuální identita úspěšně vytvořena a schválena, jsme se zaměřili na tvorbu nových webových stránek. Cílem bylo navrhnout web, který by nejen vypadat dobře a odrážel novou vizuální identitu, ale také byl funkcionalitou zaměřen na konverzi návštěvníků na potenciální klienty.

Propojení Formulářů se CRM Systémem 

Jedním z klíčových aspektů projektu bylo propojení kontaktních formulářů na webu s interním CRM systémem Stringdata. To umožnilo efektivnější sledování a správu potenciálních zákazníků.

Příprava Stránek s Webinářemi 

Přidali jsme také stránky s webináři, které byly dostupné pouze výměnou za kontaktní informace potenciálních klientů. Tato funkce pomohla zvýšit počet leadů pro Stringdata.

Webináře stringdata

Práce na HR Stránce 

Jedním z našich cílů bylo také přilákat nové talenty pro Stringdata. Vytvořili jsme HR stránku, která vyzdvihuje hodnoty a výhody pracovního života ve společnosti, a tak pomáhá přilákat nové potenciální zaměstnance.

Organizace projektu 

Veškerý projekt byl zorganizovaný v project management softwaru Clickup pro rychlejší a přehlednější komunikaci.


Spolupráce s DigiAmo je velmi vstřícná a efektivní. Podíleli se na tvorbě našeho nového Corporate Design Manuálu, webu www.stringdata.cz, a dalších menších projektech. Výstupy byly vždy kvalitně a rychle zpracované, komunikace konstruktivní a příjemná. Navázali jsme dlouhodobou spoluprací na kontinuálním rozvoji našich marketingových digitálních kanálů. Po profesní i osobní stránce mohu jen vřele doporučit.
Ondřej Říha
Marketing Business Partner
Testujto logo
Naše spolupráce se Stringdata nekončí. Nadále pracujeme na vylepšení webu, přidáváme nové funkce a zajistíme, že vše funguje, jak má. Jsme hrdi na to, co jsme dosud dosáhli, a těšíme se na to, co přinese budoucnost.
digiamo
Radko Sedlák
Webdesign & Graphic Design
Radko Sedlák

Chtěli byste také moderní reprezentativní web, který bude prodávat? 

Přečtěte si více o našich službách zde, nebo nás rovnou kontaktujte.


Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram