digiamo logo bile

Digitální marketing pro ty, co chtějí více zákazníků z online světa.

Jsme Digiamo. Naše srdce bije pro online marketing. Ten vyladíme tak, abyste měli lepší výsledky.

Spojte se s námi

Co vám naše služby přinesou?

01

Návratný prodej vašich produktů a služeb

Děláme online marketing tak, aby se vám vyplatil. Záleží nám na tom, aby rostl prodej vašich služeb a produktů. Ve svých rozhodováních vždy vycházíme z dat, takže budete mít jistotu, že se vám vaše investice do marketingu navrátí.
02

Růst počtu poptávek či objednávek

Správně nastavená placená reklama je zásadní pro nárůst nových poptávek. Stejně důležité jsou ale také webové stránky, které návštěvníka přivedou k dokončení nákupu.
03

Zvýšení návštěvnosti

Díky modernímu webu a správně provedené optimalizaci se zvýší počet návštěvníků vašich stránek z organického vyhledávání. To znamená, že se o vaší firmě a vašich produktech dozví více lidí.
04

Vyšší povědomí o značce - branding

Chcete vybudovat značku, kterou si lidé pamatují? Právě v tom případě je stěžejní brand building. Zaměříme se na vaše unikátní vlastnosti a pomůžeme vám je komunikovat směrem k zákazníkům.
05

Loajálnější zákazníci

Marketing není pouze o získávání nových zákazníků – jde také o udržení těch stávajících. Vhodným nástrojem jsou v tomto případě sociální sítě. Kvalitní community management je tedy nutností.

Proč s námi?

Vybrali jsme 5 hlavních důvodů, proč svěřit marketing do rukou právě nám.

Jsme agentura s osobním přístupem

Dbáme na individuální přístup. Víme totiž, že propagace jednotlivých projektů je pokaždé odlišná. Marketingovou strategii proto vždy ušijeme na míru právě pro váš projekt. Našich klientů si vážíme a vždy se jim snažíme vyjít vstříc, zajímají nás vaše názory a znalosti daného oboru.

Zaměřujeme se na data

Všem klientům posíláme reporty v nástroji Google data studio. Díky nim budete mít vždy aktuální přehled, jak jsou vaše investice do marketingu výhodné.

Komunikace je pro nás důležitá

Zakládáme si na rychlé komunikaci a efektivním projektovém managementu. Využíváme nástroje, jako je Slack a Clickup, které nám práci v tomto ohledu usnadňují.

Máme bohaté mezinárodní zkušenosti

Pracovali jsme pro klienty z různých zemí. Máme za sebou tvorbu cizojazyčných B2B webů i e-shopů, link building pro německou kliniku a úspěšné PPC kampaně na různých trzích.

Jak spolupráci hodnotí klienti?

Přečtěte si, co konkrétně na našem přístupu oceňují.

S kým budete v kontaktu?

Jsme nadšenci online marketingu – jsme tým Digiamo. S našimi klienty se snažíme navázat dlouhodobou spolupráci, která bude pro obě strany přínosná. Vždy hledáme taková řešení, která přinášejí výsledky.

Zůstaňte vždy v obraze

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nezmeškejte žádné novinky.
Newsletter

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram