digiamo logo bile

SERP (Search Engine Results Page)

20. 2. 2023
Obsah článku

Zkratka SERP se skládá z prvních písmen anglického názvu „Search Engine Results Page“. Do češtiny tento termín můžeme přeložit jako „stránka výsledků vyhledávání“.

Definice

“Search Engine Results Page” je odpovědí internetového vyhledávače (Google, Bing, Seznam) na dotaz, který zadal uživatel. Lidé na internetu vyhledávají pomocí klíčových slov a vyhledávače jim na základě toho připraví seznam relevantních stránek jako odpověď. V seznamu výsledků vyhledávání najdeme přirozené výsledky vyhledávání i placené reklamy (PPC).

SERP a SEO

Tento pojem bývá nejčastěji skloňován v souvislosti s optimalizací pro vyhledávače. SEO specialisté se snaží, aby jejich stránky byly co nejvýše ve výsledcích vyhledávání a získal tak co nejvíce zákazníků z organického vyhledávání.

SERP (Search Engine Results Page)

SEO

Optimalizací webů pro vyhledávače se zabýváme každý den, chcete-li být vidět v organickém vyhledávání, aniž byste museli za každou reklamu platit, rádi to pro Vás zajistíme. Stačí se s námi spojit!

Obsah článku

SEO je důležitá součást propagace

Nechcete nic nechat náhodě?
Svěřte svůj web do rukou našim odborníkům

Náš blog

Tipy a novinky z oblasti digitálního marketingu
Do blogu

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram