digiamo logo bile

Analýza sociálních sítí  

Podíváme se a zhodnotíme, jak jsou na tom vaše sociální sítě v současné době. Doporučíme vám, jaké změny implementovat, nebo je sami uděláme.


Spojte se s námi

Co je audit sociálních sítí a proč je důležitý

Pokud předáváte vedení sociálních sítí někomu jinému, nedosahujete vytyčených cílů nebo vás jednoduše zajímá, jak by správa obsahu sociálních sítí i placené kampaně šly udělat lépe, je na místě nechat si provést audit sociálních sítí.

Díky auditu odhalíme nedostatky i nevyužitý potenciál vašich profilů a pomůžeme vám najít způsob, jak využít sílu vašich sociálních platforem na maximum a dosáhnout nastavených cílů k naplnění vašeho business plánu.

Jaký bude výstup z analýzy sociálních sítí?

Výsledky auditu od nás dostanete v dokumentu, jehož součástí budou veškeré postřehy a doporučení na změny ohledně technického, obsahového a kvalitativního stavu firemních profilů i placených kampaní.
Spojte se s námi
Díky auditu sociálních sítí získáte:
  • Přehled o aktuálním stavu sociálních sítí 
  • Přehled dosavadních výsledků sociálních sítí i placených příspěvků
  • Analýzu vaší konkurence
  • Doporučení ohledně vhodných sociálních sítí
  • Doporučení pro úpravu profilů a stránek
  • Doporučení pro náležitosti příspěvků na jednotlivých sociálních sítích
  • Návrh vhodného obsahu pro vaše sociální sítě
  • Návrh možností placené reklamy
  • Seznam dalších kroků pro úspěšný marketing na sociálních sítích 
Spojte se s námi

Co je součástí auditu?

Zajistíme audit těchto sítí

facebook logolinkedin logoinstagram logo

Naše nabídka

Výhodné balíčky aneb auditem to nekončí

Audit je perfektním odrazovým můstkem k tomu, jak znásobit aktuální výsledky vašich profilů na sociálních sítích. Vašich vytyčených cílů dosáhnete jen tehdy, budete-li věnovat dostatek prostoru tvorbě obsahu, který si vaši potenciální zákazníci zamilují, a občas některé příspěvky nakopnete dobře cílenou placenou reklamou.  

Pokud byste ale raději správu sociálních sítí nebo nastavení reklamních kampaní svěřili do rukou profesionálů, můžete využít některý z našich balíčků.

Analýza sociálních sítí + správa Facebooku

Jakmile provedeme detailní audit vašeho facebookového profilu a získáme potřebné výsledky, vezmeme si ho do parády od A do Z. Vše nastavíme tak, aby to pro vás fungovalo co nejefektivněji. Na základě promyšlené strategie pro vás budeme připravovat obsah, který půjde k pleti vašeho brandu, a postaráme se o komunikaci s vašimi klienty.
Spojte se s námi

Audit sociálních sítí + správa Facebok a Google My Business

Chcete-li, aby vaši zákazníci byli v obraze nejen na Facebooku, ale také na Googlu, můžeme pro vás pravidelně připravovat příspěvky, nabídky nebo jiné akce také pod vaším firemním profilem na Googlu (Google My Business) na základně detailní analýzy a efektivně nastavené strategie.
Spojte se s námi

Audit + reklama na Facebooku

Pokud si vaše firemní účty spravujete sami, rádi se vám kromě auditu profilu na Facebooku a doporučení, jak maximalizovat jeho potenciál, postaráme o dobře cílené placené kampaně, které osloví vaši cílovou skupinu a přivedou k vám potenciální zákazníky.
Spojte se s námi

Proč svěřit audit nám

Pomůžeme vám využít potenciál vašich sociálních sítí na maximum, abyste dosáhli vytyčených cílů vašeho business plánu.

Tým odborníků

V naší marketingové agentuře nabízíme kreativní zázemí sestávající ze sehraného týmu odborníků, kteří dobře znají český i zahraniční trh.
#zkušenosti

Sociální sítě od A po Z

Sociální sítě se vám můžeme postarat od základů, víme, jak dostat váš brand do povědomí relevantního publika a jak dosáhnout konverzí dobře nastavenými reklamními kampaněmi.
#komplexnost

Data jako základ

Neustále našim klientům pomáháme dosahovat lepších výsledků na základě měřitelných dat, které průběžně dokládáme interaktivními reporty.
#reporting

Sledujeme aktuální trendy

Inspirujeme se úspěšnými kampaněmi z ČR i ze zahraničí a nebojíme se testovat nové strategie.
#strategie

Časté dotazy k analýze sociálních sítí

V naší agentuře dokážeme kromě detailní analýzy obsahové správy vašeho profilu provést i speciální audit zaměřený na placené kampaně na sociálních sítích a navrhnout vám řešení, jak zefektivnit nastavení placených reklam.


Zmapujeme pro vás stav těch profilů, na kterých se předem domluvíme. Zaměřujeme se především na audit firemního profilu na Facebooku, který má největší potenciál pro budování povědomí o vaší značce a získávání potenciálních zákazníků. Kromě toho nabízíme audit firemního profilu na Googlu, který významně rozhoduje o vaší viditelnosti v online světě. Kontrolujeme také firemní účty na LinkedInu a Instagramu.


Cena za audit sociálních sítí se u nás vždy stanovuje individuálně na základě šíře a hloubky auditu, který si společně stanovíme podle vašich konkrétních potřeb. Zaleží také na tom, zda bude analýza zaměřena na jednu zvolenou sociální síť, nebo si u nás vyberete i další služby v rámci některého z výhodných balíčků.


Jak spolupráci hodnotí klienti?

Přečtěte si o naší práci a přístupu myslí samotní zákazníci.
google
Digiamo na Google
5,0
21 recenzí Google

Případové studie - jak jsme pomohli našim klientům

Přečtěte si případové studie a konkrétní ukázky výsledků, které jsme přinesli našim klientům.

Chcete precizní audit vašich sociálních sítí?

Napište nám a domluvíme se na podrobnostech.
Spojte se s námi
Martin Havlín
Jednatel společnosti Digiamo

Chtěli byste s námi probrat možnosti spolupráce?

Rádi vám poradíme a navrhneme možnou strategii
Spojte se s námi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram